1. ZWROT

Sklep KOŁEK DREWNIANY w głównej mierze oferuje w sprzedaży przedmioty zindywidualizowane i tworzone na specjalne zamówienie każdego klienta, w związku z powyższym takie przedmioty nie podlegają możliwości zwrotu zgodnie z prawem konsumenta pkt. 3 art. 38, który mówi, że nie można odstąpić od umowy zawartej na odległość w przypadku umów, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wykonana według specyfikacji konsumenta, lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

W pozostałych przypadkach masz prawo odstąpić od umowy bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od dnia objęcia w posiadanie kupionych rzeczy.
Aby odstąpić od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji mailowo lub telefonicznie oraz poprzez formularz zwrotu( plik do pobrania tutaj) wysłany pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną. Można go również załączyć do zwrotnej przesyłki.

Następnie niezwłocznie odeślij przedmiot, nie później niż 14 dni od dnia zgłoszenia zwrotu na adres: kontakt@kolek-drewniany.pl

Art Box Ewelina Sandecka
Wadowicka 33
34-122 Wieprz
Tel. 602434026

Koszt zwrotu ponosi klient.
Zwrot płatności zostanie dokonany do 7 dni od otrzymania przesyłki przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji.

2. WYMIANA

Dokładamy wszelkich starań aby towar był starannie wykonany, a wysyłka dobrze zabezpieczona.

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu: 602434026 lub pod adresem kontakt@kolek-drewniany.pl

Jeżeli po otworzeniu przesyłki zauważysz widoczne uszkodzenie towaru, lub nie jest on zgodny z zamówieniem niezwłocznie skontaktuj się z nami.

W zależności od wielkości szkody i okoliczności składania zamówienia towar może zostać wymieniony, naprawiony lub zwrócony. Koszt wymiany ponosi sprzedawca.

3. Pliki do pobrania